Nowi wędrowcy u źródła Aganippe #10 + Forum elizejskie

12:15 0 Comments A+ a-


Kochani Herosi! 
W tym nowym 2017 roku życzę Wam wszystkim szczęścia, zdrowia i pomyślności. Ogromu weny oraz czasu na pisanie!
Ale chciałabym Was także zaprosić na Forum elizejskie, dzięki któremu nasza społeczność może lepiej się poznać i odrobinę porywalizować :DI'm sure I love youAniaKornacka
Gdy rozmowa dobiegła końca, Garniak wrócił do samochodu, aby już po chwili kierować się w drogę powrotną do miejsca, z którego przyjechał.
Jego rozmówca przez kilka chwil wpatrywał się w wolno płynący strumień wody, rozmyślając o zbliżającym się zadaniu. Troszkę się denerwował. Czuł to za każdym razem, gdy nadarzało się coś nowego. Był przyzwyczajony do krzywdzenia ludzi, jednak emocje, jakie odczuwał, były pewnego rodzaju rytuałem, który po prostu musiał przejść.
Romans


Samotni herosi Aurelia
Georgia prowadzi tryb życia samotnika. Odkąd pół roku wcześniej porzucili ją przyjaciele samotnie wędruje, zabijając potwory i zbierając artefakty.
Odkąd śni jej się atak na rodzinę, podróżuje do San Francisco, aby spotkać się z nimi. Zachacza o szkołę Westover Hall, gdzie spotyka dwójkę młodych herosów, którzy chcą się przyłączyć. Jak potoczą się ich losy?
Fanfiction >>> Percy Jackson


Nie Szukaj Siebie Olga S. Neilwood
Ellen spotykają ostatnio same tragedie, zginęła osoba, którą kochała najbardziej na świecie. Oddala się od rodziców i sama musi radzić sobie z wszystkimi problemami. Przeprowadzka niczego nie ułatwia. Teraz Ellen będzie zmuszona poukładać sobie życie w nowym mieście, na drugim końcu kraju. Nieoczekiwane wydarzenie zmienia jednak wszystko w wielką tajemnicę. Jej życie wcale nie należy do niej! Czy Ellen Prescoth w ogóle kiedyś istniała? Komu można ufać, a kto jest największym zagrożeniem?
Młodzieżowe


Teddy's Fall Lusmyth
Teddy Moon. Kłamca. Tchórz. Niezrozumiany przez matkę. Większość wolnego czasu spędza na wzdychaniu do niedostępnej przyjaciółki i przesiadywaniu w domu z kolegą - Deanem, grając w gry. Życie Teddiego nabiera rozpędu, kiedy jego brat przywozi do domu narzeczoną, która okazuję się być przeciwieństwem tego, czego się spodziewał, a Dean zabiera go na imprezę i rozpoczyna plan: "zdobyć Teddiemu laskę". Czy plan się powiedzie? Dokąd doprowadzą Teddiego jego kłamstwa? Czy uda mu się osiągnąć to, czego pragnie?
Młodzieżowe

Obsługiwane przez usługę Blogger.