Nowi wędrowcy u źródła Aganippe #6

21:56 0 Comments A+ a-


Kochani!
Jeżeli tylko znajdziecie chwilę zapraszam Was do Kuriera Elizjum.
Jest tam wiele możliwości dla Was.
Można także zgłosić swojego bloga, aby został zrecenzowany.


Elena Gilbert po połączeniu się z Bonnie zaklęciem Kaia zostaje w magicznej śpiączce. Wszystko nabiera swojego obrotu kiedy Elena Gilbert z niewiadomych przyczyn budzi się po 15 latach. Akcja dzieje się w Mystic Falls. Co się wydarzyło przez te 15 lat? Jakie sekrety kryją przyjaciele przed Eleną? Co się stało z Bonnie Bennett? Czy jeszcze jest szansa na to by przyjaciółki się zobaczyły? Z kim będzie Elena ? Czy ocali swoich przyjaciół? 
Fanfiction >>> Pamiętniki wampirów


Nowe pokolenie. Nowi herosi. Nowe przepowiednie. Nowa misja. Nowe zagrożenie. Dzieci najlepszych herosów będą musiały zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, ocalić najbliższych i uratować świat. Obydwa obozy są zagrożone, sojusznicy zamieniają się we wrogów, zagłada jest bliska. Czy Bianca, Silena, Luke, Leo, Sammy i Esperanza dadzą radę powstrzymać nowego największego wroga? Potężniejszy niż Kronos, silniejszy niż Gaja. Czy półbogowie przetrwają?
Fanfiction >>> Percy Jackson


Inna SferaAllz
Blog poświęcony autorskim opowiadaniom. Możesz znaleźć tutaj głównie tematykę postapokaliptyczną z zombie w roli pobocznej, ale także urban fantasy, nieco mniej realistyki. Czy odważysz się zobaczyć Inną Sferę? 
Zbiór opowiadań


Blog dwóch nastolatek, które połączyły swoje zainteresowania tworząc w ten sposób bloga.
Blog jest zbiorem opowiadań, które dzieją się w magicznym świecie wykreowanym prze J.K. Rowling. Są na nim trzy opowiadania:
- "Ja i Draco"
- "W poszukiwaniu w swojego znicza"
- "Zwyczajnie magiczne"
Akcja dwóch pierwszych ma miejsce w szkolnych czasach. Oba są ze sobą powiązane. Pierwsze jest o Lunie Lovegood i Draco Malfoyu, których miłość przez pół roku kwitnie, lecz potem zaczynają się kłopoty. Drugie jest o Cho Chang i Harrym Potterze, których związek powoli rozkwita, ale niejasne zakończenie poprzedniego związku Krukonki, strata i jednoczesna zdrada przyjaciółki nie dają jej spokoju. Dziewczyna za wszelką cenę chce wszystko wyjaśnić.
"Zwyczajnie Magiczne" jest naszym eksperymentem, ponieważ rozdziały piszemy na zmianę i nie wiemy, co druga przygotowuje w następnym. Bohaterkami są dwie piętnastoletnie czarownice, których przygody dopiero się zaczynają.
Zbiory opowiadań, Fanfiction >>> Harry Potter


Co by było, gdyby wspomnienia demonów, pieczołowicie skrywane przed światem ujrzały kiedyś światło dzienne?
Młody demon, Sebastian Michaelis, podczas jednego ze swoich kontraktów na ziemi poznaje wyjątkową osobę, która całkowicie odmienia jego spojrzenie na życie. 
Fanfiction - Kuroshitsuji


Avengers – po drugiej stronie lustralapidarna i Lora Maravilles
Holly nigdy nie miała łatwego życia. Rozpoczynając od śmierci rodziców, przez chorobę dziadka, kończąc na mocy, którą uważała za przekleństwo. Do tej wiązanki można dodać pracę w Stark Tower oraz jej szefa - Tony'ego Starka - który potrafił doprowadzić do szewskiej pasji nawet świętego.
Monotonię jej życia przerywa powrót na Ziemię największego wroga Avengers - Lokiego. Tym razem jednak przeciwnicy muszą zjednoczyć swoje siły w obliczu nowego, potężniejszego zła.
Czy dadzą radę? 
Czy Holly pogodzi się ze swoim darem? 
Czy zapanuje nad swoimi uczuciami i ułoży sobie życie u czyjegoś boku? 
Co zrobią Avengers, gdy dowiedzą się o istnieniu nowego, równoległego świata?
Jedno jest pewne. Zło nigdy nie śpi. Zwłaszcza po drugiej stronie lustra.
Fanfiction >>> Avengers


"Smokobojca"Alenna
Gdy na kontynencie smoki zaczynają być niechcianymi szkodnikami, które niszczą wioski i kradną złoto zawód smokobójcy staje się coraz bardziej zyskowny. Wielu próbuje swoich sił w starciu ze smokami, jednak tylko nieliczni są w stanie zdobyć kilkuletnie doświadczenie. Erik sam siebie uważa za najlepszego w tej nietypowej profesji, jednak szybko okazuje się, że zabicie smoka jest dopiero początkiem jego problemów. Niespodziewanie musi odnaleźć się w roli detektywa i odkryć kto zabił starego bankiera.
Kryminał

Obsługiwane przez usługę Blogger.