Nowe rozdziały #2

21:11 0 Comments A+ a-Feel like prey... - Rozdział 7 - 'Road'
— Szybka jazda na krawędzi. Ściganie się ze śmiercią i drwienie z niej. To nazywają wolnością — powiedziała cicho. — Nie przejmują się całym zamieszaniem w świecie czarodziejów. Podczas jazdy się odcinają od wszystkiego. Dramaty, tragedie, zagrożenia. Tego nie ma. Jest droga. Jest panowanie nad maszyną. Lubią gonić za niebezpieczeństwem. Lubią jak wzrasta adrenalina, gdy biorą kolejny zakręt i jeden błąd może ich kosztować życie. To nazywają wolnością.


Nowa historia HPRozdział 22 - NIESPODZIANKA!!
Poczułem jak ktoś siada mi na kolanach. Wyczułem, że to dziewczyna. Takie rzeczy to każdy facet wie. Nagle poczułem ręce na moich ramionach.
- Co ty…? – moje pytanie zamknęły jej usta.
Całowała namiętnie i dobrze. Trzeba przyznać dobrze całuje. Najpierw opierałem się, ale przy takich zachętach długo nie wytrzymałem. Zacząłem oddawać pocałunki. Dziewczyna po chwili przestała. Czułem jak dyszy mi w twarz.
- Jak każdy… - powiedziała i zaśmiała się cicho.
Już miałem coś powiedzieć kiedy znów mnie pocałowała. Jej słodkie usta pieściły moje. Nasze języki tańczyły nam w ustach. Wiem całuje się z obcą dziewczyną. Do tego mnie związała. Ale trzeba przyznać, że jest niezła. Kiedy znowu przerwała zeszła mi z kolan.
- Jesteście tacy przewidywalni. – powiedziała.
- Dzięki. – mruknąłem. – Kiedy puścisz mnie wolno?


- Nie.. nie chcę jej widzieć. - Powiedział stanowczo ale rudowłosa się nie poddała. Złapała chłopaka za rękaw a następnie otworzyła drzwi. Weszli do środka.
Wzrok Chada i Bianci się spotkał. A tak naprawdę nic nie mogli powiedzieć. Chad odetchnął cicho a Nicole zaraz odwróciła laptopa w Chada kierunku.
- Musisz to zobaczyć. - Powiedziała zaraz rudowłosa i pokazała mu stronę. Chad w tamtym momencie spojrzał na ekran i podszedł do biurka. Zaczął czytać i zwyczajnie nie mógł w to uwierzyć. Zauważył zdjęcie Macy z Nelly, jej osiągnięcia oraz wszystko co było ważne. 
Dopiero teraz zdał sobie sprawę z tego, że Bianca to nie jest Nelly. To jest kolejna siostra Brown.
Ja akurat patrzyłam na niego. Było mi go naprawdę szkoda. Sama nie wiedziałam co mam powiedzieć mu, ale mam nadzieję, że teraz nie będzie wierzył w to że jestem Nelly, bo zwyczajnie nie jestem.
W którymś momencie położyłam dłoń na jego ramieniu. Chad wtedy spojrzał na mnie. Oderwał się od mojej ręki a ja dalej nie rozumiałam jego zachowania. Odwrócił się i spojrzał na drzwi. Chciał chyba jak najszybciej wyjść.
- Teraz wiesz że Bianca nie jest Nelly? - Spytała blondynka i zaraz skrzyżowała ręce na swojej klatce piersiowej. Chad spojrzał na Elizabeth a potem na mnie. Nie wiedział co powiedzieć, był na pewno zaskoczony, tak jak my wszyscy. Wyszedł. Zwyczajnie wyszedł. Nic nie powiedział tylko wyszedł.
- Pewnie mu jest teraz wstyd. - Stwierdziła Nicole a ja po prostu siedziałam. Zaczęłam ręką bawić się swoją bransoletką.
- Na pewno. - Odetchnęła cicho Elizabeth i zastanowiła się przez moment. Dziewczyny spojrzały na mnie.
- Bianca, na pewno zrozumiał. - Kiedy usłyszałam słowa Elizabeth zaraz spojrzałam na nią. Może to nie miało aż takiego wielkiego znaczenia ale będę się cieszyć, kiedy Chad nie będzie mnie oskarżał o to że przeze mnie nie żyje Macy. Odetchnęłam cicho.
- Tak, chociaż to. Jednak nie zmieniam swojej decyzji. - Powiedziałam zaraz odnośnie swojego wyjazdu i wstałam z miejsca. Spojrzałam zaraz na okno gdy do niego podeszłam.


Obsługiwane przez usługę Blogger.