Nowi wędrowcy u źródła Aganippe #13

23:15 0 Comments A+ a-Dobry wieczór!

Witam serdecznie nowych Herosów, którzy dołączają do naszego grona.

Zapraszam Was wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie. Swoim głosem możecie wesprzeć Wasze ulubione opowiadanie i jego autora. Liczy się każdy głos!


W ankiecie biorą udział opowiadania, które zdobyły jakiekolwiek punkty do 6.04.2017 r.


Różne opowiadaniaRusałka i Rose Glonomóżdżek
Na ,,Różnych opowiadaniach" piszemy opowiadania o tematyce: przygodowej, podróżniczej, detektywistycznej i obyczajowej. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Zbiór opowiadań


Tagged #ScarletTenebris
Historia opowiada o przeszłości Szkarłatnej Tris, jednej z bohaterek Tagged #Monster - opartego na uniwersum Gangsty. Skąd wziął się jej przydomek i jak trafiła z powrotem do Ergastulum? Kto jest jej bratem i jak zareaguje na powrót dziewczyny do rodzinnego miasta? Przekonaj się sam.
Fanfiction >>> Manga & Anime


Długa, wielowątkowa historia na podstawie sagi „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer. Akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z ostatniej części tetralogii.
Świat Renesmee staje do góry nogami, gdy tajemniczy wampir rozpoczyna polowanie. Pośród nieśmiertelnych niezwykłe zdolności nie są niespodzianką, ale co by było, gdyby zakrzywiona została nie tylko rzeczywistość snu, ale też… czasoprzestrzeń? Przeniesienie do dwudziestego wieku to zaledwie początek szaleństwa z którym nagle musi zmierzyć się Nessie, zaś każda kolejna decyzja może zaważyć o tym, jak potoczy się przyszłość…
Fanfiction >>> Zmierzch


Trylogia na podstawie sagi „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer.
W jednej chwili cały świat Renesmee rozpada się, kiedy podczas walki z nowo narodzonymi ginie cała jej rodzina. Pogrążona w depresji dziewczyna bez wahania przyjmuje propozycję Aro, który obiecuje jej miejsce u swojego boku i odszukanie winnych zbrodni. Kiedy najważniejsza wartością staje się zemsta, wszystkie rozwiązania wydają się dobre – przynajmniej do momentu w którym nie dają o sobie znać wyrzuty sumienia, a koszmarne sny nie stają się zbyt trudne do zniesienia.
Fanfiction >>> Zmierzch


Czterotomowa historia, stanowiąca alternatywną wersję sagi „Zmierzch” autorstwa Stephanie Meyer.
Isabel traci rodziców w wyniku pożaru, który pochłania jej rodzinny dom. Śmierć najbliższych zmusza dziewczynę do przeprowadzki ze słonecznego Phoenix do wiecznie zasnutego chmurami Forks – miasteczka, które zamieszkują zamierzający zaopiekować się Bellą Cullenowie. Szybko okazuje się, że nowe miejsce skrywa sekrety, których lepiej nie poznać. Wkrótce na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości, zaś Isabel odkrywa, że losy jej i nowej rodziny, nie zostały ze sobą splecione przypadkowo…
Fanfiction >>> Zmierzch

Obsługiwane przez usługę Blogger.