Nowi wędrowcy u źródła Aganippe #2

18:35 0 Comments A+ a-
Liga MłodychMistral Wind
Minęły dwa miesiące odkąd Wolly zginął. Życie toczyło się dalej, ale bez niego nic nie było już takie samo. Artemis nie załamała się i dzielnie broniła świata za maską Tygrysicy, lecz w środku nadal nosiła bliznę po stracie ukochanego. Nightwing nie wrócił z urlopu. Po mimo usilnych nalegań Batgirl utrzymywał, że musi odpocząć od „bohaterowania”. Marsjanka i Superboy tworzyli zgrany, aczkolwiek wybuchowy duet. Aqualad ponownie dzierżył brzemię dowódcy. Jak zwykle, spisywał się świetnie. Kochał pomagać ludziom i służyć swojemu królowi. Pozostali też jakoś sobie radzili. Impuls został następcą Małego Flasha. Nie czuł się dobrze w kostiumie poległego bohatera. Ciągle miał nadzieję, że Wolly wróci. Jednak szansę na powrót Westa były bardzo znikome. Jak Artemis poradzi sobie po śmierci ukochanego i co odkryje? Czy związek Marsjanki i Superboy’a przetrwa? Czy Dick powróci do roli Nightwing’a? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie na blogu o Lidze Młodych.
[Fanfiction - Uniwersum DC]


Pewnego razu w HogwarcieAriadna Gryf
Pewnego razu w Hogwarcie Clem Bennett, przeciętna mieszkanka Ravenclawu, spotyka bliźniaków Weasley w dość niecodziennych okolicznościach.
Opowiadanie między innymi zawiera: pewnego Ślizgona, który w tajemnicy przed swoją babką zamiast na spotkania Młodocianych Śmierciożerców wymyka się na wieczorki poezji śpiewanej, mhrocznego nauczyciela eliksirów czytającego nocami gotyckie romanse z wampirami, szóstoroczną Krukonkę, której wydaje się, że w swojej pelerynie wygląda jak Upiór z Opery, a także pewne słodkie zwierzątko o drugim, zdecydowanie mniej słodkim, obliczu.

Z założenia Pewnego razu w Hogwarcie jest lekką komedią z romansem i akcją w tle.
[Fanfiction - Harry Potter]


Fanfiction. Because canon is not enough. - 
- Nique Em
Piszę, bo to lubię. Piszę, bo mam pomysły. Piszę fanfiction, bo te pomysły dotyczą przede wszystkim światów i osób z moich ukochanych książek.
Na blogu znajdują się głównie miniaturki.

Jeśli chcesz poczytać o tym, co mogło się wydarzyć, zapraszam do mnie!:)
[Fanfiction - Multi]


Nie igraj z KsiężycemŁoś Naczelny
Na miłościwie nam panującą królową nagle spadają problemy, których istnienia nawet się nie domyślała.
Handlarz lodu boleśnie sobie uświadamia, że wciąż, mimo wszystko, jest tylko handlarzem lodu.
Potępiony książę znika bez śladu i nikt po nim nie płacze. Do czasu.


Jeśli chcesz zmienić swój los, nie szukaj pomocy u bogów. Bo gdy już to zrobisz, nic i nikt cię nie uratuje.
[Fanfiction - Kraina Lodu]
Obsługiwane przez usługę Blogger.