Nowi wędrowcy u źródła Aganippe #11

21:46 0 Comments A+ a-Każdy uczeń Hogwartu wie, kim jest Syriusz Black.
Każdy wie, że lepiej nie wchodzić mu w drogę.
Lecz nie każdy wie, co ukrywa sławny Black.
Syriusz musi strzec tajemnicy. Z pewnością nie pomaga mu w tym przemądrzała koleżanka z roku, Ślizgonka, wypominająca każdy jego błąd, czy Lily Evans, która wymusiła na nim pewien zakład...
Czy Syriusz da sobie radę z tym wszystkim? A może stwierdzi, że nie warto i odpuści?
Fanfiction >>> Harry Potter


Istniejemy póki ktoś o nas pamięta - Meadowes and BlackAdaline
Miłość, przyjaźń, rodzina..

Moje opowiadanie nie składa się tylko z radosnych momentów. Jest to historia przede wszystkim o miłości w stanie wojny. W wielu przypadkach szczęście łączy się z nieszczęściem, radość z bólem, a miłość z nienawiścią.
Fanfiction >>> Harry Potter


Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich - Alfard BlackAdaline
Alfard jest na szóstym roku w Hogwarcie i ma dwójkę rodzeństwa - siostrę Walburgę i brata Cygnusa oraz najlepszego przyjaciela Garricka Ollivandera. Jak potoczy się jego historia? Jak to jest być całkowicie innym niż reszta rodziny? A przede wszystkim jaki udział w tej historii bierze sam Tom Marvolo Riddle? Zapraszam do czytania tej historii.
Fanfiction >>> Harry Potter


"Walczę i zwyciężę"Red Criminal
Porucznik Catherina Morgan wiodła zwyczajne, szczęśliwe życie u boku narzeczonego. Pochłaniały ją przygotowania do ślubu i sprawy kryminalne, które rozwiązywała wraz ze swoim partnerem zawodowym Colinem Bonnetem.

Szczęście i stabilizacja prysnęły jak bańka mydlana, gdy pewnego dnia została jej przyznana sprawa masowego morderstwa na opuszczonym osiedlu. Gdy na jaw zaczęły wychodzić ciemne sekrety rodzin ofiar, Catherina zrozumiała, że ona również nie jest bezpieczna. Podobnie jak Colin, mieszkańcy miasta i całego państwa, bo cele morderców wychodzą daleko poza obręb jednej masowej masakry.
Sensacyjne

Obsługiwane przez usługę Blogger.