Nowi wędrowcy u źródła Aganippe #4

23:40 0 Comments A+ a-Historia opowiada o przygodach Elizabeth Roseblack - młodej hrabianki, która wraz z demonicznym kamerdynerem pracuje, rozwiązując kryminalne zagadki. Jednak jej służący skrywa tajemnicę - jest demonem, z którym nastolatka zawiązała pakt. W zamian za swą duszę, Michaelis obiecał jej spełnienie marzenia - zemsty na swych oprawcach. Czy dziewczynie uda się osiągnąć cel? Czy uczucie stanie na przeszkodzie pragnieniu zemsty? Jaki związek z Elizabeth i tym, co się jej przytrafiło miał hrabia Ciel Phantomhive? Odpowiedzi znajdziecie czytając Czarną Różę Demona. 
[Fanfiction - Kuroshitsuji]


Harry Potter po 11 latach poznaję swoją starszą siostrę, Adę. Ada dziewczyna, która ma tajemniczą moc, której nawet sam Dumbledore nie może wyjaśnić. Mieszka w Hogwarcie. Młody Potter nie wie jak jego siostra zmieni jego życie. Czemu Ada nigdy nie odwiedziła Harry'ego? Czemu Albus zabrał Adę, a nie oddał razem z Harrym ? Jaką Ada ma moc? 
[Fanfiction - Harry Potter]


(Nie)doskonałośćPinapple
Kathrina (Kara) jest córką szefa jednej z większych mafii Nowego Jorku. Od urodzenia zna swoje przeznaczenie – zwycięstwo w Teście. Kiedy „dzieci mafii” kończą dwadzieścia trzy lata muszą podejść do Testu, który polega na porównaniu sprawności fizycznej potomstwa członków gangu. 17 stycznia odbywają się Eliminacje, a sześć miesięcy później – 17 czerwca – Test, którego koniec następuje 17 grudnia. Rodziny, których dzieci nie przejdą przez Eliminacje są okrywanie hańbą. Podczas Testu istnieją dwa rankingi. Jeden wewnętrzny, od którego zależy pozycja w zarządzie mafii, a drugi ogólny, który pokazuje, który z gangów jest najbardziej wpływowy. Od czasu wygrania Testu przez ojca Kary, mafia Hope rządzi na ulicach Nowego Jorku i wciąż rośnie w siłę. Zadaniem Kary jest utrzymanie „rodzinnego biznesu” w najlepszym stanie - wygranie Testu. W wypełnieniu przeznaczenia przeszkadza jej Parker – syn Ojca Chrzestnego Mafii Roulette. Dodatkowo do okrutnej zabawy dołącza się Joker – wybierany przez czołowców (w tym wypadku ojca Kary, ojca Parkera lub Adama Silvers’a) szpiega, zbierający materiał kompromitujący zawodnika Testu.
***
Kara od urodzenia wiedziała, co musi zrobić. Wygrać Test. Na trening ma tylko dwadzieścia trzy lata. Musi być doskonała.
Dziewczyna dokładnie wie jak osiągnąć swój cel, ale na drodze do sukcesu stoi "fałszywa" przyjaźń, cholernie przystojny kujon i największy wróg.
Czy uda jej się zwyciężyć? Czy życie mafijnej księżniczki jest dla niej odpowiednie? Co się wydarzy, kiedy w jej życiu zagości miłość i przyjaźń? Będzie gotowa je zaakceptować?
[Romans]


Wśród WilkówAtria Adara
Remus Lupin zostaje wysłany na misję do wioski wilkołaków, która mieści się w wyrwanym ze świadomości mugoli Szarym Lesie. Przewodzi im Fenrir Greyback, ten sam wilkołak, który ugryzł Remusa.
Do szaroleśnej społeczności wprowadza go przyjaciółka sprzed lat, była Gryfonka, Mary Macdonald. Remus poznaje również córkę Greybacka, szesnastoletnią Deliverance. Wkrótce zaś do wioski zostaje przysłana Bellatriks Lestrange, która ma kontrolować przywódcę. Jest to jej kara za porażkę w Ministerstwie. Co czeka Lupina w Szarym Lesie? Czy pojawienie się Bellatriks skomplikuje jego misję?
[Fanfiction - Harry Potter]


Wielka ucieczkaOleńska
Czeka na nas nowa saga rodzinna, czarnomagiczne rody, źli mężczyźni, piękne kobiety, spektakularne ucieczki i dużo lat siedemdziesiątych. Sygnowane typowym zawirowaniem a la Oleńska, bogato ilustrowane, a wszystko pod patronatem Mad Books. 
[Fanfiction - Harry Potter]


Ona?
Niby nic nie znacząca osoba w tym wielkim świecie. Pragnąca stabilizacji oraz satysfakcji zawodowej kobieta, a jednak potrafiąca tak namieszać w moim uporządkowanym życiu. Zwabiła mnie jej delikatność, a zarazem kobiecość w każdym, nawet niewinnym, ruchu. Kto by pomyślał, że będę pragnął zasmakować jej ust poprzez zwyczajne dmuchanie w celu ostudzenia jakże uwielbianej przez nią herbaty?
Nawet nie zauważyłem jak z biegiem czasu zapragnąłem smakować jej ust o każdej porze dnia i nocy.
Natomiast On?
Szatyn o przeszywającym spojrzeniu czekoladowych tęczówek, myślący, że nazwiskiem oraz pewnością siebie osiągnie wszystko. Aczkolwiek chyba zuchwałość go przerosła jeżeli myślał, że stanę się kolejnym punktem do odznaczenia na jego, i jak nie przeklinam tak zrobię wyjątek, popieprzonej liście.
Nawet nie zauważyłam jak z biegiem czasu zapragnęłam wpatrywać się w jego oczy godzinami.
[Romans]


Elizabeth Moore wraca w okolice swojej rodzinnej miejscowości chcąc ułożyć swoje życie na nowo. Kobieta z pomocą swoich dawnych przyjaciół stara się zapomnieć o niezbyt udanych ostatnich latach. W tym samym czasie, William Martinez toczy beztroskie życie, w którym niczego mu nie brakuje. Ma jednak swoje sekrety, które momentami dają o sobie znać. Los tych dwojga zdominuje jednak Bractwo - tajemnicza organizacja, posiadająca długą historię i ogromne wpływy. 
"Przeklęte Bractwo" zaprasza do Nowego Jorku. Nie ma tu miejsca na moralność, czy człowieczeństwo, panują tu za to żelazne i bezwzględne zasady, których nie można złamać. A za nawet najmniejsze nieposłuszeństwo płaci się najwyższą cenę. 
Opowiadanie jest mieszanką różnych gatunków. Znajdziesz tu zarówno elementy romansu, thrillera a nawet kryminału. Jest ono pisane z dwóch różnych perspektyw, którymi zajmują się dwie różne osoby, co z pewnością zapewnia oryginalność temu opowiadaniu. 
[Thriller]


Opowiada o dziewczynie która ma na imię Amy, Amy ma sekrety przed swoimi przyjaciółkami i znika niespodziewanie. Wszystko się zmienia kiedy Bianca odkrywa pewien list, który jest zatytułowany do jej prawdziwych rodziców. Bianca miała inne nazwisko niż rodzice z którymi mieszkała do dzisiaj. Jaką prawdę odkryje dziewczyna? Co jeszcze ukrywa Amy?
[Obyczajowe]


Teach Me EverythingQui Pro Quo
,,Amor magister optimus" mówi stara łacińska sentencja. Kylen właśnie straciła babcię, która była dla niej wszystkim. Teraz musi się przeprowadzić do rodziców, do Los Angeles. Do rodziców, których nienawidzi. Do rodziców, którzy oddali ją do Polski, gdy ona miała trzy lata. Na dodatek kilka lat później zaadoptowali pewnego chłopca - Jamesa - w wieku Kylen, podczas gdy ona wciąż mieszkała u babci. Dziewczyna poznała w Los Angeles chłopaka, który twierdzi, że ją zna. A ona nie może sobie go przypomnieć, jednak skąd on zna jej imię? Jakby tego było mało zakochała się w Matthew, jej nauczycielu historii. Pozwolili sobie na miłość pomimo wielu przeciwności losu - śmierci, tajemnic z przeszłości, etyki i wielu innych. Mimo iż mówili, że jest za młoda, aby go kochać, to ona nie słuchała ich. Wiedziała swoje. Pojawią się nowi przyjaciele, James, Andrew, Matthew i jej rodzice. Kto jednak będzie dobry, a kto będzie stanowił przeszkodę w życiu Kylen? Tajemnice i morderstwa nie będą ułatwiały jej życia... Czy miłość do pana Williamsa nauczy ją życia?
[Romans]
Obsługiwane przez usługę Blogger.