Nowi wędrowcy u źródła Aganippe #1

22:30 0 Comments A+ a-Bad boy fall in lovePers NO. 1
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!

Homra, czyli wszystko co liczy się w życiu Misakiego Yaty, odkąd Czerwony Król zabrał go z ulicy. Pewnego dnia wracając do domu jest świadkiem próby gwałtu na pewnej blondynce, instynktownie staje w jej obronie a gdy mężczyzna znika staje przez prawdziwym zagrożeniem. Nieprzytomną kobietą. Słuchając rady przyjaciela zabiera ją do swojego domu, aby tam zaczekać aż się obudzi. Czy Yata przełamie w końcu swój lęk przez dziewczynami? A może schowa się w szafie udając, że go nie ma? Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak. I właśnie tego najbardziej boi się Misaki.
[Fanfiction - Anime]


Sens naszych słów - Cesi
Albus i Sabrina to najlepsi przyjaciele, jednak nie da się ukryć że jedno żywi nieco większe uczucia do drugiego. Tym czasem w Szkole Magii zaczynają mieć miejsce dziwne wydarzenia, które zmieniają siódmy rok nastolatków w piekło pełne niewyjaśnionych zagadek.
[Fanfiction - Harry Potter]


Into dust, n - Ulotna
Benjamin. Pisarz. Papierowy chłopiec. Nina. Dziewczyna z rozmytą przeszłością. Wzór cnót wszelakich. I on. Kelner. Rzadko kiedy idealny Adrien. Brudne zagrania. Nieczyste myśli. Udawane emocje.
Może od szczęśliwego zakończenia lepszy jest jego brak?

Przekonasz się?
[Romans]

Obsługiwane przez usługę Blogger.